Uzmanlar

Uzmanlarımızdan Online Görüşme İsteyin

danışmanlık hizmetleri
en iyi mali müşavir
vergi hizmetleri
mali müşavir tavsiye
muhasebe hizmetleri
en iyi muhasebeci

Fides Müşavirlik Uzmanları – Ekibimizle Tanışın!

Fides Müşavirlik 15 yıllık deneyimi ışığında, alanında uzman kadrosu ile birlikte Türkiye ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünya genelindeki birçok firmaya tam kapsamlı mali destek hizmeti sunmaktadır.

En iyi mali müşavirlerden oluşturduğu profesyonel kadrosu ile birlikte bordrolama, deneyim, vergi, danışmanlık ve muhasebe hizmetleri vermektedir.

Şeffaf ve güvenilir çalışma prensibi ile firmanızın ihtiyaç duyduğu tüm süreçleri yasalara uygun olarak çözümlüyor, finansal destekçiniz oluyoruz.

77+
Proje
80+
Firma
18000+
Personel
1200+
Bordro
mali müşavir

Profesyonel ve Deneyimli Müşavir Ekibi

Alanında yüksek bilgi birikimine ve deneyime sahip profesyonel mali müşavir ve muhasebe uzmanı ekibimizle şirketinize özel bir hizmet sunuyoruz.

Fides Müşavirlik Serbest Muhasebecilik ve Danışmanlık Hizmetleri kapsamında aradığınız mali ve hukuki desteği sunuyoruz. Size özel, stratejik bir planlamayla şirketinizin gelişimine katkı sağlıyor, oluşabilecek maddi ve manevi zararların önüne geçiyoruz. Çalışma prensibimiz gereği başarı odaklı bir sistem izliyoruz ve İstanbul’un en iyi mali müşavir kadrosundan destek almanızı sağlıyoruz.

Bizimle çalışan şirketlerin stratejik iş ortağı oluyor, hizmetlerimizi sunarken tamamen şeffaf, güvenilir ve etkili bir yol izliyoruz.

Ekibimiz

8 Branşta Mali ve Mevzuat Desteği

Fides Müşavirlik olarak ulusal ve uluslararası çapta çalışan şirketlere, ihtiyaç duydukları konularda serbest muhasebecilik ve mali müşavirlik hizmeti veriyoruz.

Alanında uzman ekibimizin titiz çalışmalarıyla muhasebe desteği, bordrolama hizmeti, denetim ve vergi hizmetleri, danışmanlık hizmetleri, kurumsal çözümler, yabancı çalışma izinleri, SGK teşvikleri ve uygulamaları gibi konularda kapsamlı bir destek sağlıyoruz. Şirketinizin kuruluş işlemlerinden vergi, SGK ve mali danışmanlık çözümlerine kadar talep ettiğiniz her konuda yanınızda oluyoruz.

Şirketinizin mali yönetiminde yaşanması muhtemel sorunların önüne geçmek veya var olan sorunları çözmek en büyük amaçlarımızdandır.

Hizmetlerimiz
muhasebeci
mali müşavirlik hizmetleri

100’den Fazla Firma ve 18.000’den Fazla Personel Hizmeti

Hizmet vermeye başladığımızdan beri yurt içinde ve yurt dışında faaliyet gösteren firmalarla başarılı işlere imza attık.

Geliştirdiğimiz stratejilerle bugüne kadar 80’den fazla firma ile çalışarak 77’den fazla projeyi yönettik, 1200’den fazla bordro çalışması yaptık. Sunduğumuz hizmetlerde yüksek kaliteden ödün vermeyerek şirketlerin şeffaf bir şekilde yönetilmesine destek olduk ve maddi manevi her alanda yanlarında olmayı sürdürdük. Her şirkete özel yürüttüğümüz çalışmalarla kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Fides Müşavirlik olarak firmanıza değer katacak çalışmalarımızla işinizi kolaylaştırıyor, gücünüze güç katıyoruz.

Referanslar

Sıkça Sorulan Sorular

Fides Müşavirlik’in deneyimli ekibi sizlere defter tutma, anonim ve limited şirket kuruluş ve şirket tasfiye işlemleri, bordrolama ve mali tablolar analizi ile yönetim raporları gibi muhasebe hizmetleri; personel özlük dosyalarının hazırlanması, personel ödemeleri, sgk prim teşviklerinden faydalandırma, ücret maliyetlendirmesi gibi bordrolama hizmetleri; mali tabloların denetimi, hile denetimi, iç denetim, vergi mevzuatı uyum denetimi, Türk Ticaret Kanunu uyum denetimi, kurumlar vergisi matrah denetimi, TMS-UFRS denetimi gibi denetim hizmetleri; kurumlar vergisi uygunluk, şirket birleşmeleri, şirket bölünmeleri, şirket devirleri, KDV iadesi, gerçek kişilerin vergilendirilmesi, mali müşavirlik hizmetleri, vergi planlaması gibi vergi hizmetleri; vergi uyuşmazlıkları, vergi inceleme süreçleri, sosyal güvenlik dava süreçleri, yönetim mali danışmanlık, kobi danışmanlığı ve ufrs hizmetleri gibi danışmanlık hizmetleri ile şirketleşme süreçleri, muhasebe organizasyonu ve kurumsallaşma gibi kurumsal hizmetler sunmaktadır.

Fides Müşavirlik olarak Türkiye ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünya genelinde danışmanlık hizmetleri almak isteyen mükelleflerimize destek veriyoruz.

Muhasebeci ve mali müşavirlerimizden görüşme talep etmek için iletişim bilgilerimizde yer alan numaralardan bizlere ulaşabilir, danışmak istediğiniz konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Danışmanlık Talebi

fides müşavirlik iletişim
İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 812 10 80