Bordrolama Hizmetleri

Firmanıza Özel Çözümlerle Mali Süreçlerinizi Yönetiyoruz!

Çalışanlarınızın çalışma günlerini, fazla mesailerini, prim ve ikramiye gibi ek ödemelerini veya kesintilerini hesaplamada yardıma mı ihtiyacınız var? Tüm bu süreçleri işin uzmanlarına bırakın, mali tablolarınızın, bordro ve SGK işlemlerinizin güvenilir ellerde olduğundan emin olun!

Dijital ortamlara entegre sistemimizle çalışanlarınızın özlük bilgilerini ve bordro kayıtlarını tutuyor, personel ücretlendirmeleri ve ücret maliyetlendirmesi alanlarında destek sağlayarak bütçe planlamanızı verimli ve sağlıklı bir şekilde yapmanızı sağlıyoruz. Fides Müşavirlik bordrolama hizmetleri ile yanınızda!

Bordrolama süreçlerinizi firmanız için daha az maliyetli hale getirmek, finansal yapılandırmanız için profesyonel bir destek almak istiyorsanız hemen bize ulaşın!

Bordrolama ve mali süreçlerinizi iyi yönetmediğiniz takdirde üretim süreçlerinizin verimliliğini ne kadar arttırsanız da firmanızın gerçek gücünü açığa çıkarmasını sağlayamazsınız!

Bordro ve Personel Özlük Sisteminizi Yeniden Yapılandırın!

bordro hizmetleri

Personel Özlük Dosyalarının Hazırlanması

Fides Müşavirlik olarak personel özlük yönetimi süreçlerinde firmanıza destek oluyor, zaman ve emek kaybından kurtulmanızı sağlıyoruz!

Çalışanlarınızın işe giriş ve çıkış takiplerini gerçekleştirmek, özlük bilgilerini kaydetmek ve güvenli bir şekilde muhafaza edildiklerinden emin olmak, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na yönelik ihlallerin önüne geçmek, SGK ve diğer ilgili mercilere gerekli bilgilendirmelerin yapılmasını sağlamak istiyorsanız en doğru adrestesiniz!

İş Kanunu ve SGK mevzuatlarına uygun bir biçimde personel özlük dosyalama sisteminizi yapılandırıyor, eş zamanlı takibini gerçekleştiriyoruz!

Hakkımızda

Personel Bazlı Ücretlendirme

Çalışanlarınızın fazla mesai, prim, ikramiye, izin ve benzeri nedenlerle ek ödemelerini ve kesintilerini takip etmek için şirket içi çözümlere ayıracak kaynağınız yok mu?

Fides Müşavirlik bordro hizmetleri ile kurumsal ortaklarımıza bordro puantaj oluşturma desteği veriyor; personellerinizin çalışma sürelerini, eksik ve fazla mesailerini, ek ödeneklerini ve kesintilerini yakından takip ediyor, personel bazlı net ücretlendirme bilgilerini sizlere hem dijital ortamda hem de dokümanlar aracılığıyla raporluyoruz.

Firma olarak çalışan haklarını gözetirken aynı zamanda etkili bir bordrolama sistemi kurarak mali süreçlerinizin sağlıklı işlemesini sağlamak her zaman önceliğimizdir!

Mükellef Yorumları
bordrolama hizmeti
bordrolama danışmanlık

Kıdem Tazminatı, Fesih ve Emeklilik

Şirketinizden ayrılan, sözleşmesini feshettiğiniz veya emekli olan çalışanlarınız için ücret yapılandırma desteği veriyoruz!

Kıdem tazminatı, fesih ve emeklilik durumlarında ücretlendirme hesaplamasını bordro ve ödeme planlarımızla tutarlı bir biçimde gerçekleştiriyor, firmanızla sözleşmesi feshedilen veya emeklilik nedeniyle ayrılan çalışanlarınızın İş Kanunu ve SGK mevzuatları uyarınca çıkış işlemlerini tamamlıyoruz.

Hem sizin hem de çalışanlarınızın üzerindeki yükü hafifletiyor, şeffaf ve sürdürülebilir bir mali yönetim planı sunuyoruz!

Referanslar
bordro denetim hizmeti

Bordrolama Hizmetleri

Bordro ve SGK İşlemlerinde Hızlı ve Etkin Çözümler!

Bilgi Al
personel özlük dosyalarının hazırlanması

SGK Prim Teşviklerinin Takibi

Şirket içi karmaşık SGK teşvik hesaplamalarından kurtulmaya, manuel hata paylarını geride bırakmaya hazır mısınız?

Bordro hizmetleri kapsamında kurumsal partnerlerimize SGK prim teşvik takibi desteği sunmakta, cari dönem hesaplamalarını hızlı ve hatasız bir çözüme kavuşturmaktayız. Siz de SGK mevzuatlarına hakim uzmanlarımızın önerileri ve uygulamaları ile personel maliyetini aşağı çekmek, personel sayınızı arttırırken SGK beyannamelerinizi düşürmek istemez misiniz?

Fides Müşavirlik olarak bizimle çalışan tüm firmaların yeni teşvik türlerinden yararlanmasını sağlıyor, kazançlarını optimize ediyoruz!

Ekibimiz

Ücret Maliyetlendirmesi

Çalışanlarınıza yapacağınız ödemelerin, SGK mükellefiyetlerinizin ve diğer personel giderlerinizin sizin için raporlanmasını istiyorsanız çözümlerimizden yararlanmanın tam zamanı!

Öngörülebilir ve risk katsayısı düşük bir bütçe planı ve yönetimi için bordrolama hizmetleri ile birlikte sizlere ücret maliyetlendirmesi hizmeti de sunuyoruz! Çalışanlarınızın brüt ücretlerini, SGK primlerini, mesailerini, ödeneklerini, prim, ikramiye, yol ve diğer ek ödeneklerini, özel sigorta maliyetlerini hesaplıyor, olası sözleşme fesih durumlarında karşılaşacağınız kıdem tazminatı gibi maliyetleri çalışanlarınıza tahsis ettiğiniz araç veya bilgisayar gibi donanımları göz önünde bulundurarak önünüzü görmenizi sağlıyoruz.

Fides Müşavirlik bordrolama hizmetleri ile iş hacminizi kısa sürede büyütecek, daha fazla çalışan ve daha güçlü bir ekiple sektörünüzün en iyilerinden biri haline geleceksiniz!

Hizmetlerimiz
personel bütçesi hazırlanması
sgk prim teşvikleri

PDKS Entegrasyon ve Elektronik Bordrolama Desteği

Kurumsal ortaklarımıza yeni nesil bir bordrolama hizmeti sunuyor, muhasebe kayıtlarınızı, bordro ve personel dosyalarınızı isteğiniz dahilinde dijital ortama entegre ediyoruz.

Çalışanlarınızın işe giriş çıkış işlemlerini, çalışma ve devamsızlık sürelerini, mesailerini, izinlerini, hak ediş ve kesintilerini Personel Devam Kontrol Sistemi ile entegre bir biçimde yürütüyor, şahıs bazında kesinti ve net ödemeleri gösteren listeleri elektronik ortamda hazırlayarak gerekli işlemlerin yönetim ve denetim süreçlerini hızlandırıyoruz.

Firmanıza özel çözümlerle ihtiyacınız olan mali yönetim ve bütçe planlaması desteğini sağlıyor, bordrolama sistemimizi kurumsal gereksinimlerinize göre yapılandırıyoruz.

Uzmanlar

Fides Müşavirlik Bordrolama Hizmetleri – Alanında Uzman Bir Ekiple Şirketiniz Emin Ellerde!

Kurumsal ortaklarımızın çalışanlarıyla olan mali süreçlerini düzenlemede deneyimli bir kadro ile güvenilir ve şeffaf bir müşavirlik desteği veriyor, tam kapsamlı bordrolama çözümleri ile firmanızın sağlıklı bir finansal yönetim yapısına sahip olmasını sağlıyoruz. Fides Müşavirlik ekibiyle tanışmak, bordrolama çözümleri ve danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız buradayız!

Deneyimli Kadro

15 yılı aşkın bordrolama ve personel özlük yönetimi deneyimi, kendini daima geliştiren, uzman ve dinamik kadromuz ile yanınızdayız.

Uluslararası Yaklaşım

Bordrolama hizmetleri alanında yasal çerçeveye dayalı süreç yaklaşımı, uluslararası yönetmelik ve kurallara hakimiyet sunuyoruz.

Global Hizmet

Türkiye ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünya genelinde bordrolama hizmetleri almak isteyen mükelleflerimize destek veriyoruz.

bordro hizmetleri

Mükellef Önceliği

Uzman mali müşavir ekibimizle hizmet verdiğimiz firmaların ihtiyaç ve menfaatlerini öncelik görerek şeffaflık ilkesi ile hareket ediyoruz.

Etkili ve Hızlı Çözümler

Mükelleflerimizin ihtiyaç duyduğu bordrolama hizmetleri için yenilikçi ve pratik çözümler sunuyor, tüm süreci profesyonellikle yürütüyoruz.

Online Danışmanlık

Her türlü soru ve sorunlarınız için bordrolama hizmetleri öncesi ve sonrasında online destek ve danışmanlık sağlıyoruz.

Şirketinize Özel Diğer Çözümlerimiz - Fides Müşavirlik Uzmanları Yanınızda!

Fides Müşavirlik olarak firmanız için sunduğumuz bordrolama hizmetleri dışında muhasebe, mali tablo denetimi, vergi hizmetleri, mali danışmanlık ve kurumsallaşma desteği sunuyoruz! Diğer hizmetlerimize göz atın, firmanızın verimliliğini birlikte arttıralım!..

Sıkça Sorulan Sorular

Fides Müşavirlik bordrolama hizmetleri kapsamında kurumsal partnerlerimize Personel Özlük Dosyalarının Hazırlanması, Personel Bazlı Ücretlendirme, SGK Prim Teşviklerinin Takibi, Ücret Maliyetlendirmesi ve PDKS entegrasyon desteği sunuyor; sürdürülebilir bir bordrolama hizmeti ile hem sizin hem de çalışanlarınızın yükünü hafifletiyoruz.

Bordrolama danışmanlık hizmetleri için iletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarını ve e-mail adresini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Sorularınız ve hizmet almak istediğiniz alanlarda uzmanlarımız size geri dönüş yaparak yanıt verecektir.

Bordrolama hizmetleri için şirket içi bir çözüm üretmek yerine outsource bir uzmanlık desteği almanız ilk olarak operasyonel iş yükünün azaltılması açısından önemlidir. Buna ek olarak manuel hata payını minimize ederek mali verimliliğinizi arttırmak, ücret gizliliğinin korunmasını sağlamak, firmanızın olası cezalarla karşılaşmasının önüne geçmek için ayrıca bir personel istihdam etmek veya bir birim oluşturmak yerine sürecin uzman bir ekip tarafından yürütülmesini ve olası aksaklıkların giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Uzmanlarımıza Sorun!

fides müşavirlik iletişim
İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 812 10 80