İletişim

Fides Müşavirlik
Bahçelievler / İstanbul
Çobançeşme Mah., Sanayi Cad., No:44 Nish İstanbul, C-Blok, Daire: 45 Bahçelievler / İstanbul

Kurumsal Çözümler İçin Randevu Oluşturun!

Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet alanlarımız; muhasebe ve destek hizmetleri, bordrolama, denetim ve vergi hizmetleri, kurumsal destek, yabancı çalışma izinleri, SGK teşvikleri gibi konuları kapsamaktadır. Muhasebe ve mali müşavirlik kapsamında ihtiyaç duyduğunuz çözümlere Fides Müşavirlik yardımıyla ulaşabilirsiniz.

Fides Mali Müşavirlik firmamız İstanbul ilinde bulunuyor. Müşavirlik, muhasebecilik ve danışmanlık hizmeti almak ve uzmanlarımıza merak ettiklerinizi sormak için iletişim sayfamızda yer alan telefon numaramızdan ve e-posta adresimizden yararlanabilir veya büromuza gelerek uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Fides Müşavirlik; Türkiye’nin her bölgesi, Avrupa ve Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere dünyanın her bölgesine kişisel ve kurumsal mali müşavirlik desteği sunuyor. Ulusal ve uluslararası düzeydeki şirketlere sunulan mali müşavirlik ve serbest muhasebecilik hizmetinden isteyen her firma yararlanabilir.

Firmaların mali muhasebe süreçlerini yönetme, mali tablolarını hazırlama, personel özlük dosyalarını hazırlama, şirketleşme sürecini yönetme, SGK teşvik çözümleri sunma, yasal prosedürlere uygun hareket etme gibi konularda işletmelere sunulan hizmetler bütünüdür.

Uzmanlarımıza Sorun!

fides müşavirlik iletişim
İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 812 10 80