Kurumsal Hizmetler

Şirketinizin İhtiyaç Duyduğu Kurumsal Desteği Sağlıyoruz

Mükelleflerimizin kurumsal danışmanlık hizmetlerini yürüterek şirket büyüme hedeflerini gerçekleştirmelerine destek oluyoruz.

Fides Müşavirlik olarak firmalara; şirketleşme süreçleri, şirket birleşmeleri, şirket devirleri, şirket bölünmeleri, muhasebe organizasyonu ve kurumsallaşma gibi konularda hizmet veriyoruz. Uzman ekibimizin gelişmiş analiz yeteneği ile en uygun, hızlı ve etkili yöntemleri kullanarak müşterilerimizin hedeflerine ulaşmasına destek oluyoruz.

15 yıllık deneyimimiz ve binlerce firmayla yürütmüş olduğumuz başarılı süreçle birlikte Türkiye ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünya genelinde tüm firmalara kurumsal hizmet desteği sağlıyoruz.

“Kurumlar Vergisi Kanunu, şirketlerin daha önce var olan devir yolu ile birleşme yanında tam bölünme, kısmi bölünme ve hisse değişimi şeklinde yeniden yapılanmalarının vergisiz gerçekleştirilmesine imkan tanımıştır.”

Kârlı Finansal Yatırımlar Ve Kararlar İçin Fides Müşavirlik’ten Destek Alın!

danışmanlık hizmetleri

Şirketleşme Süreçleri

Şirketleşme sürecinde girişimcilerin ihtiyaç duyduğu tüm kurumsal hizmetleri sunuyor, mükelleflerimizin başarılı ve doğru bir şekilde ilerleyebilmesi için yol haritası çıkarıyoruz.

Fides Müşavirlik’in deneyimli ekibi ile birlikte yatırım planlarınıza uygun şirket türünü belirleyebilir, şirket kurma adımlarınızı doğru bir şekilde yönetebilirsiniz. Şirketleşme süreçlerinde ihtiyaç duyacağınız noter onaylı şirket ana sözleşmesi, oda kayıt beyannamesi, defter tasdiki ile imza sirkülerinin hazırlanması gibi süreçleri mali müşavirlik hizmetlerimiz ile kolaylıkla çözümleyebilirsiniz.

Kurumsal hizmetler ile Ticaret Odası, Vergi Dairesi, SGK ve diğer ilgili resmi makamlardaki başvurularınızı hızlı ve doğru bir şekilde yapabilirsiniz.

Hakkımızda

Şirket Birleşmeleri, Devir ve Bölünmeleri

Şirketinizin birleşme, devir ve bölünme gibi süreçlerinde kurumsal danışmanlık hizmetleri alarak işlemlerinizi profesyonelce yürütebilirsiniz.

Fides Müşavirlik olarak mükelleflerimize satın alma veya birleşme öncesinde yapmış olduğumuz stratejik analizler ışığında yönlendirmeler yapıyor, vergi planlaması hizmeti veriyoruz. Devir, bölünme ve birleşme gibi süreçlerden sonra muhasebe işlemlerinizi üstleniyor, raporlama ve analiz destek hizmetleri sunuyoruz.

Siz de satın alma ve elden çıkarma gibi işlemlerinizde profesyonel bir ekip ile birlikte ilerlemek, en sağlıklı ve hızlı şekilde sonuç almak isterseniz Fides Müşavirlik’e başvurabilirsiniz.

Mükellef Yorumları
müşavirlik hizmetleri
mali müşavirlik hizmeti

Kurumsal Hizmetler

Yatırım Yapmayı Düşündüğünüz Sektör İçin Yol Haritası Çıkarıyoruz!

Bilgi Al
şirketleşme süreci

Muhasebe Organizasyonu

Fides Müşavirlik’in 15 yıllık muhasebe hizmetleri deneyiminden faydalanarak şirketinizin mali dengesini kurabilir, karar alma süreçlerinizde en doğru ve etkili desteği bulabilirsiniz.

Mizan, bilanço ve gelir tablolarının aylık ve yıllık dönemlerde ilgili mevzuat çerçevesinde hazırlanması, mükellefiyet kapsamındaki beyannamelerin düzenlenerek ilgili makamlara sunulması, yıl sonu kapanış işlemlerinin yapılması ve mali kayıtlarınızın şeffaf bir şekilde tutulması için muhasebe hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Muhasebe işlemlerinizin daha hızlı ve doğu yöntemler kullanılarak sonuçlanması ve yasal defterlerin Türk Ticaret Kanunu, Vergi Usul Kanunu ve Maliye Bakanlığı tarafından yayımlanan Tek Düzen Hesap Planına göre tutulmasını sağlayabilirsiniz.

Ekibimiz

Kurumsallaşma

Rekabet ortamındaki varlığınızı sürdürebilmek ve firmanızın ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz ederek istikrarınızı korumak için mali müşavirlik hizmeti alabilirsiniz.

Müşavirlik hizmetleri alarak kalıcı ve kurumsal bir organizasyon yapısı oluşturabilir, küresel pazardaki değişim ve gelişime ayak uydurabilirsiniz. Muhasebe ve denetim mekanizmasını oturtarak kurumsal bir yapıya sahip olabilir, firmanızın büyüme hedeflerinde sürekliliği sağlayabilirsiniz. İşletmenizin rakip pazardaki gücünü artırmak ve hata riskini en az seviyeye indirmek için Fides Müşavirlik yanınızda.

Firmanızın rekabet gücünü artırmak ve yönetilebilir, sürdürülebilir ve ölçülebilir bir organizasyona sahip olmak için Fides Müşavirlik’e ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz
kurumsal hizmetler

Fides Müşavirlik Kurumsal Hizmetler - Şirketinizi Kurumsal Bir Kimliğe Kavuşturuyoruz!

Mükelleflerimizin Tek Düzen Muhasebe Standardı’na uygun olarak kayıtlarının tutulmasını sağlıyor, büyüme hedeflerini destekliyoruz. Uzman ekibimiz ile birlikte müşterilerimizin rekabetçi piyasadaki varlıklarını sağlam temeller üzerine konumlandırıyor, mali dengelerini koruyoruz. Fides Müşavirlik’in kurumsal hizmetlerinden yararlanmak ve profesyonel bir ekip ile birlikte sektörünüzde bir numara olmak için bizlere ulaşabilirsiniz!

Deneyimli Kadro

15 yılı aşkın kurumsal hizmetleri deneyimi, kendini daima geliştiren, uzman ve dinamik kadromuz ile yanınızdayız.

Uluslararası Yaklaşım

Kurumsal hizmetler alanında yasal çerçeveye dayalı süreç yaklaşımı, uluslararası yönetmelik ve kurallara hakimiyet sunuyoruz.

Global Hizmet

Türkiye ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünya genelinde firmaları için kurumsal hizmet almak isteyen mükelleflerimize destek veriyoruz.

muhasebe hizmetleri

Mükellef Önceliği

Uzman mali müşavir ekibimizle hizmet verdiğimiz firmaların ihtiyaç ve menfaatlerini öncelik görerek şeffaflık ilkesi ile hareket ediyoruz.

Etkili ve Hızlı Çözümler

Mükelleflerimizin ihtiyaç duyduğu kurumsal hizmetler için yenilikçi ve pratik çözümler sunuyor, tüm süreci profesyonellikle yürütüyoruz.

Online Danışmanlık

Her türlü soru ve sorunlarınız için kurumsal hizmetler öncesi ve sonrasında online destek ve danışmanlık sağlıyoruz.

Şirketinize Özel Diğer Çözümlerimiz - Fides Müşavirlik Uzmanları Yanınızda!

Şeffaf ve güvenilir çalışma prensibimiz ile birlikte firmanız için sunmuş olduğumuz kurumsal hizmetlere ek olarak sizlere; gerçek kişilerin vergilendirilmesi, defter tutma, hile denetimi, vergi planlaması, kobi danışmanlığı ve ufrs hizmetleri gibi destekler de sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Alanında uzman ekibimizden şirketleşme süreçleri, şirket birleşmeleri, şirket devirleri, şirket bölünmeleri, muhasebe organizasyonu ve kurumsallaşma gibi müşavirlik hizmetleri alabilirsiniz.

Yatırım yapmayı planladığınız sektörle ilgili analiz yapılması, şirketin türünün belirlenmesi, şirketin sahip olacağı sermaye yapısının oluşturulması ve şirketleşme sürecindeki mali işlemlerin başarıyla yürütülmesi için müşavirlik hizmetlerinden destek almanızda fayda var.

Şirket birleşmeleri, bölünmeleri ve devirlerinde vergilendirme sürecinin nasıl işleyeceği konusunda bilgi almak, firmanızın global pazardaki gelişimini sağlamak ve şeffaf bir muhasebe organizasyonu oluşturmak için iletişim bilgilerimizde yer alan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Uzmanlarımıza Sorun!

fides müşavirlik iletişim
İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 812 10 80