Danışmanlık Hizmetleri

İşletmenizle İlgili Tüm Finansal Konularda Yanınızdayız!

Türkiye’nin en iyi danışmanlık bürosu Fides Müşavirlik, müşterileri için en doğru ve uygulanabilir çözümleri geliştiriyor, etkin stratejiler oluşturarak iş birliği içerisinde bulunduğu firmaların menfaatini gözetiyor!

Fides Müşavirlik olarak vergi uyuşmazlıkları, vergi inceleme süreçleri, vergi ve sosyal güvenlik dava süreçleri, sosyal güvenlik, yönetim mali danışmanlık, ufrs hizmetleri ve kobi danışmanlığı gibi konularda sizlere yol gösteriyor, firmanızın gelişimini destekliyoruz. Mükelleflerimizin vergi ihtilaflarının dava dilekçelerinin yazımını ve idari yollardan çözülmesini sağlıyoruz.

15 yıllık deneyimimiz ışığında yürüttüğümüz danışmanlık hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak ve uzman ekibimizin görüşlerine başvurmak için bize ulaşabilirsiniz.

Vergi ve muhasebe hizmetlerinde zamanında beyan edilmeyen ya da uygulanmayan tüm işlemler, geçerliliğini yitiriyor!

Şirketinizin Tasarruf, Yatırım ve Kazancını En Üst Seviyeye Çıkarın!

vergi danışmanlık hizmetleri

Vergi Uyuşmazlıkları

Vergi yükümlülüğünde, miktarında ve döneminde hata meydana gelmesinin Gümrük İdaresi veya Mali İdare ile aranızda vergi uyuşmazlığına sebep olacağını biliyor muydunuz?

Danışmanlık hizmetlerimizden, vergi beyannamelerinizin doğru bir şekilde hazırlanması ve bildirilmesi konusunda destek alabilir, tüm finansal sorunlarınızı etkili ve hızlı bir şekilde çözebilirsiniz. Buna ek olarak vergi uyuşmazlığı yaşanması halinde Fides Müşavirlik’in deneyimli ekibiyle birlikte idari ve adli yollara başvurabilir, uyuşmazlığa sebep olan tüm belgelerin incelenmesi konusunda yardım alabilirsiniz.

Vergi uyuşmazlığının çözümü konusunda atılacak adımlarda profesyonel bir destek alarak Gümrük İdaresi veya Mali İdare ile yaşanan ihtilafı en kısa sürede giderebilirsiniz.

Hakkımızda

Vergi İnceleme Süreçleri

Vergi inceleme sürecinizi sağlıklı bir şekilde yönetebilmek için Fides Müşavirlik’in uzman denetçilerinden danışmanlık hizmetleri almak ister misiniz?

Vergi danışmanlık hizmetlerimiz ile vergi incelemelerinde uyulacak usul ve esaslar hakkında bilgi alabilir, ödemeniz gereken vergilerin doğruluğundan emin olabilirsiniz. Vergi incelemelerinde sahip olduğunuz hakları öğrenerek gerekli gördüğünüz takdirde, inceleme işlemlerinizde defter ve kayıtlarınızı tutmakla yükümlü olan Fides Müşavirlik’in uzman ekibini temsilci olarak bulundurabilirsiniz.

Vergi incelemelerinin yürütülmesi sırasında profesyonel bir danışmanlık hizmeti alarak mükellefiyetleriniz konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mükellef Yorumları
yönetim mali danışmanlık
kobi danışmalığı

Vergi ve Sosyal Güvenlik Dava Süreçleri

Vergi uyuşmazlıkları ve SGK alacaklarından dolayı oluşan tüm dava süreçlerinde gümrük ve vergi inceleme danışmanlığı konularında sizlere destek oluyoruz.

Fides Müşavirlik olarak vergi işlemlerinde uyuşmazlığa neden olan süreçlerin yönetimini üstleniyor; iş ve sosyal güvenlik mevzuatı ile ilgili dava açma, savunma hazırlama ve itirazda bulunma gibi süreçlerde işletmelere söz konusu yazılı metinlerin hazırlanmasında ve dava takiplerinin yapılmasında yardımcı oluyoruz.

Siz de Fides Müşavirlik’in deneyimli ekibinden vergi ve sosyal güvenlik dava süreçleri ile ilgili danışmanlık hizmetleri almak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz.

Referanslar
muhasebe hizmetleri

Danışmanlık Hizmetleri

Doğru Stratejiler ile Kurumsal Kimliğinize Katkı Sağlıyoruz!

Bilgi Al
danışmanlık hizmetleri müşavir

Sosyal Güvenlik Danışmanlığı

İşçi ile işveren arasında gerçekleşen uyuşmazlıklarda sosyal güvenlik danışmanlığı hizmeti veriyor, anlaşmazlığın çözülmesi için gerekli olan teknik desteği sağlıyoruz.

Resmi bir yaptırıma maruz kalmamış işletmelerin iş ve sosyal güvenlik mevzuatı yönünden aykırılık ve eksikliklerini tespit ediyor, resmi denetimler öncesinde bu konudaki riskleri ve parasal kayıpları asgari seviyeye indirebilmek için çalışmalar yürütüyoruz. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Sosyal Güvenlik Kurumu denetim elemanlarınca yapılacak inceleme, denetim ve teftişlerde şirketlerin yanında yer alıyoruz.

İş ve sosyal güvenlik mevzuatı ile ilgili savunma hazırlama ve uyuşmazlık davasına itirazda bulunma süreçlerinde işletmelere söz konusu yazılı metinlerin hazırlanması konusunda destek veriyoruz.

Ekibimiz

Yönetim Mali Danışmanlık

Fides Müşavirlik’in 15 yıllık deneyiminden faydalanarak işletmenizin mevcut durumu hakkında bilgi almak ve en doğru yatırımları yapmak ister misiniz?

Fides Müşavirlik yönetim mali danışmanlık hizmetlerinden şirketinizin kredibilitesini öğrenme, sektörel gelişimini takip etme ve yatırımları artırma konusunda destek alabilir, mali yapınızın detaylı bir şekilde incelenmesini sağlayabilirsiniz. Geleceğe dönük mali planlarınız hakkında doğru yönlendirmeler alarak başarılı bir büyüme gerçekleştirebilirsiniz.

Fides Müşavirlik’in uzman ekibinden yönetim mali danışmanlık hizmeti almak ve firmanızın finansal durumu ile alakalı güvenilir ve şeffaf bir çalışma oluşturmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz
müşavirlik hizmetleri
muhasebe hizmetleri

KOBİ Danışmanlığı

Türkiye’nin en iyi mali müşavirlik hizmetleri sunan firması Fides Müşavirlik, küçük ve orta ölçekli işletmelerin mevcut durumlarını analiz ediyor!

Kobilerin daha hızlı büyümesine yardımcı olmak için devlet ve sermaye desteği ile pazar analizi yapıyor, işletmelerin büyüme ve güçlenme hedeflerinde yol gösterici oluyoruz. KOBİ danışmanlığı hizmeti ile üretim ve pazarlama faaliyetlerini analiz ederek firmanın üzerindeki mali yükü azaltıyoruz. Mükelleflerimizin yapacakları yatırımları, yatırımlar için kullanacakları destek ve kredileri analiz ediyoruz.

Yeni bir iş birliği yapma, iş bağlantısı kurma ve firmanın mevcut durumunu geliştirme konusunda bilirkişiden destek almak isterseniz Fides Müşavirlik’e gelebilirsiniz.

Uzmanlar

UFRS Hizmetleri

Firmanız için profesyonel bir finansal raporlama hizmetine mi ihtiyacınız var? Fides Müşavirlik ile finansal tablolarınızı UFRS ve TMS’ye uygun olarak derleyebilirsiniz.

Mükelleflerimizin ihtiyaç duyduğu UFRS’ye göre finansal tabloların düzenlenmesi ve ortak hesap planı oluşturulması gibi konularda müşavir hizmetleri veriyor; şirket değerinin en iyi ve doğru şekilde yansıtılması için küresel piyasalarda karşılaştırmalar yapıyoruz. Yeni iş birlikleriniz ve yatırım planlarınız için güvenilir ve şeffaf bir şekilde oluşturduğumuz UFRS’ler ile doğru kararlar almanızı sağlıyoruz.

Siz de firmanızın finansal tablolarınızın küresel pazarda yer alması için Fides Müşavirlik’ten destek alabilir, büyüme planlarınızı hayata geçirebilirsiniz.

Mükellef Paneli
danışmanlık hizmetleri müşavir

Fides Müşavirlik Danışmanlık Hizmetleri – Kusursuz Hizmet Anlayışı ile Firmanızın Gelişimine Destek Oluyoruz!

Mükelleflerimizin menfaatlerini gözeterek vergi uyuşmazlığı, sosyal güvenlik davaları ve vergi incelemesi gibi süreçlerde uzman ekibimizle birlikte danışmanlık hizmetleri veriyor, buna ek olarak KOBİ’lerin gelişim sürecini destekliyoruz. UFRS hizmetleri ile firmanızın küresel pazarda kabul edilmesi için çalışmalar yürütüyoruz. Fides Müşavirlik’in danışmanlık hizmetleri müşavirleriyle tanışmak, sizlere sunmuş olduğumuz tüm danışmanlık hizmetleri hakkında bilgi almak için bizlere ulaşın!

Deneyimli Kadro

15 yılı aşkın danışmanlık hizmetleri deneyimi, kendini daima geliştiren, uzman ve dinamik kadromuz ile yanınızdayız.

Uluslararası Yaklaşım

Danışmanlık hizmetleri alanında yasal çerçeveye dayalı süreç yaklaşımı, uluslararası yönetmelik ve kurallara hakimiyet sunuyoruz.

Global Hizmet

Türkiye ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünya genelinde danışmanlık hizmetleri almak isteyen mükelleflerimize destek veriyoruz.

mali müşavirlik hizmetleri

Mükellef Önceliği

Uzman mali müşavir ekibimizle hizmet verdiğimiz firmaların ihtiyaç ve menfaatlerini öncelik görerek şeffaflık ilkesi ile hareket ediyoruz.

Etkili ve Hızlı Çözümler

Mükelleflerimizin ihtiyaç duyduğu danışmanlık hizmetleri için yenilikçi ve pratik çözümler sunuyor, tüm süreci profesyonellikle yürütüyoruz.

Online Danışmanlık

Her türlü soru ve sorunlarınız için danışmanlık hizmetleri öncesi ve sonrasında online destek ve danışmanlık sağlıyoruz.

Şirketinize Özel Diğer Çözümlerimiz - Fides Müşavirlik Uzmanları Yanınızda!

Şeffaf ve güvenilir çalışma prensibiyle birlikte ihtiyaç duyduğunuz tüm danışmanlık hizmetlerinde yanınızda oluyor, danışmanlık hizmetlerimiz dışında hile denetimi, KDV iadesi, vergi planlaması, defter tutma, vergi mevzuatı uyum denetimi gibi alanlarda sizlere destek oluyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Fides Müşavirlik’in deneyimli kadrosundan vergi uyuşmazlıkları, vergi inceleme süreçleri, vergi ve sosyal güvenlik dava süreçleri, yönetim mali danışmanlığı, UFRS hizmetleri ve KOBİ danışmanlığı alanlarında destek alabilirsiniz.

Gümrük İdaresi ile yaşadığınız vergi uyuşmazlıkları ve çözümü ile ilgili bilgi almak, küçük ve orta ölçekli işletmenizin gelişimini sağlamak ve uzman denetçilerimizle birlikte sosyal güvenlik dava süreçlerinizi takip etmek için iletişim bilgilerimizde yer alan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Sektördeki 15 yıllık tecrübemizle birlikte binlerce mükellefe sorunsuz bir hizmet sunduk. Üstlendiğimiz çalışmaların tamamında uluslararası yönetmeliklere ve yasal mevzuatlara uyduk. Vergi hizmetlerinden mali müşavirlik hizmetlerine kadar birçok alanda Türkiye ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünya genelinde çalışmalar yaptık.

Uzmanlarımıza Sorun!

fides müşavirlik iletişim
İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 812 10 80