SGK Teşvikleri

SGK Çözümleri Hakkında Danışmanlık Veriyoruz!

Firmaları destekleyen SGK teşvikleri hakkında size en ayrıntılı bilgileri sunuyor, en avantajlı teşvik türlerini hızlı ve hatasız bir şekilde seçmenize yol gösteriyoruz.

Firmanızın çalışan sayısına ve özelliklerine göre çeşitli işveren teşvikleri bulunur. Fides Müşavirlik olarak sunduğumuz profesyonel danışmanlık hizmetimizle, hangi teşvik türlerinin firmanıza uygun olduğunu bulmanıza yardımcı oluyor, oluşabilecek zararlar için garanti veriyoruz. Ayrıca iş ve sosyal güvenlik mevzuatı kapsamına aykırı veya eksik durumların tespit edilmesini sağlayarak olası kayıpların önüne geçiyoruz.

SGK hizmetleri ve sektörünüze en uygun SGK teşvikleri hakkında ihtiyaç duyduğunuz desteği alabilmeniz için yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Sosyal güvenlik teşvikleri, istihdamın korunması ve artırılması maksadıyla İşsizlik Sigortası Fonu’ndan finanse edilir.

SGK İşlemleri Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin Ekibimizle Tanışın!

sgk teşviki

İstihdam Teşvikleri Danışmanlık Hizmeti

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından işletmelere yüklenen primler hakkında detaylı çalışmalar yaparak, firmanızın maliyetlerini minimize edecek çözümler öneriyoruz.

Firmanızın sektörüne yönelik bilgiler edinerek, size en uygun istihdam teşvikleri hakkında bilgi veriyoruz ve firmanızın hedeflerini büyütmenizde size destek oluyoruz. Alanında profesyonelleşmiş ekibimiz tarafından verilen bilgilerle faydalanabileceğiniz SGK teşvikleri sayesinde işletmenizin maliyetlerini dengeleyebilirsiniz.

Çalışan istihdamını desteklemek ve işletmenize katkı sağlamak adına sunduğumuz danışmanlık hizmetimizden yararlanın.

Hakkımızda

İş ve Sosyal Güvenlik Teftişlerinde Denetim Danışmanlık Hizmeti

Bakanlık ve SGK tarafından şirketinize yapılacak ziyaretler öncesinde önlem almanızı sağlayacak danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından denetim elemanlarınca yapılacak incelemeler öncesinde işletmenizin hangi şartlara uyması gerektiği hakkında sizi bilgilendiriyoruz. Denetim süreci öncesi size hızlı bir şekilde hizmet vererek birikimlerimizin desteğini sunuyoruz. Bu sayede siz de işveren olarak çalışanlarınıza güvenli bir ortam oluşturabilir ve aynı zamanda SGK teşvikleri ile çalışan istihdamına katkıda bulunabilirsiniz.

Firmanızın yasal prosedürleri karşılaması için yapacağınız çalışmalarda nelerin olması gerektiğini belirlemek için bizden destek alabilirsiniz.

Mükellef Yorumları
sgk teşvik
sgk işlemleri

SGK Teşvikleri Danışmanlık Hizmeti

Sosyal Güvenlik Kurumu Mevzuatı ve Teşvikleri Hakkında Destek Veriyoruz!

Bilgi Al
sosyal güvenlik teşvikleri

İş ve Sosyal Güvenlik Mevzuatı Check-Up Hizmeti

Henüz resmi bir yaptırıma maruz kalmamış işletmenizin mevzuata aykırı durumları varsa bunları tespit ediyor, parasal kayıplar yaşamanızı önlüyoruz.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından yapılacak inceleme, denetim ve teftişlerden önce gerekenleri belirledikten sonra, tarafınıza herhangi bir cezai işlem uygulanmaması için eksikliklerinizi gidermenize yardımcı oluyoruz. SGK danışmanlık hizmetlerimizle, yasal olarak güvence altında olmanızı temin ediyoruz.

Şirketinizin yasal prosedürlere ve sosyal güvenlik mevzuatına uygun hareket etmesi için danışmanlık hizmetine ihtiyacınız varsa Fides Müşavirlik ekibiyle tanışmalısınız.

Ekibimiz

İş Ve Sosyal Güvenlik Davaları Danışmanlığı

İş ve sosyal güvenlik mevzuatı ile ilgili dava açma, savunma hazırlama ve itirazda bulunma süreçlerinde destek sağlıyoruz.

Fides Müşavirlik tarafından işletmelere sunulan dava süreç takibi hizmetinden yararlanarak hukuki destek alabilirsiniz. Dava açma, savunma metninizin hazırlanması ya da itiraz dilekçe ve başvurularınızın planlanması için uzman ekibimizin danışmanlığıyla yanınızda oluyoruz. Açılmış bir dava süreciniz varsa takibini yapıyoruz. SGK teşvikleri konusundaki desteğimizi, sosyal güvenlik teftişlerinde ve davalarında da sürdürüyor, danışmanlık alanlarımızı geniş tutuyoruz.

Firmanız için ihtiyaç duyduğunuz hukuki desteği her an vermeye hazırız. Bunun için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır.

Hizmetlerimiz
istihdam teşvikleri

Fides Müşavirlik SGK Teşvikleri - Alanında Profesyonelleşmiş Bir Ekiple En İyi Desteği Alın!

Şirketiniz için en güvenilir hizmeti sunmak adına deneyimli ve profesyonel ekibimizle ihtiyaç duyduğunuz anlarda yanınızda oluyoruz. Yararınızı gözeten en uygun çözümlerimizle tüm sorularınıza anında yanıt buluyoruz. Siz de Fides Müşavirlik ekibiyle tanışabilir, sosyal güvenlik teşvikleri hakkında bilgi ve destek alabilirsiniz.

Deneyimli Kadro

15 yılı aşkın SGK hizmetleri deneyimi, kendini daima geliştiren, uzman ve dinamik kadromuz ile yanınızdayız.

Uluslararası Yaklaşım

İstihdam teşvikleri alanında yasal çerçeveye dayalı süreç yaklaşımı, uluslararası yönetmelik ve kurallara hakimiyet sunuyoruz.

Global Hizmet

Türkiye ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünya genelinde işveren teşvikleri almak isteyen mükelleflerimize destek veriyoruz.

sgk hizmetleri

Mükellef Önceliği

Uzman mali müşavir ekibimizle hizmet verdiğimiz firmaların ihtiyaç ve menfaatlerini öncelik görerek şeffaflık ilkesi ile hareket ediyoruz.

Etkili ve Hızlı Çözümler

Mükelleflerimizin ihtiyaç duyduğu SGK teşvikleri için yenilikçi ve pratik çözümler sunuyor, tüm süreci profesyonellikle yürütüyoruz.

Online Danışmanlık

Her türlü soru ve sorunlarınız için SGK teşviki öncesi ve sonrasında online destek ve danışmanlık sağlıyoruz.

Size Özel Diğer Çözümlerimiz - Fides Müşavirlik Uzmanları Yanınızda!

Fides Serbest Muhasebecilik Mali Müşavirlik ve Danışmanlık kapsamında şirketiniz için her konuda özel bir hizmet alabilirsiniz. Deneyimli ekibimizin desteğiyle muhasebe ve bordrolama, vergi ve mali müşavirlik gibi hizmetlerimizden yararlanarak ihtiyaç duyduğunuz danışmanlık hizmetini alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İşletmeniz için en avantajlı teşvik türlerinden bahsederek, sektörünüze en uygun olanları belirlemenize yardımcı oluyoruz. İstihdam teşvikleri danışmanlık hizmetimizin yanında, sosyal güvenlik teftişleri ve sosyal güvenlik mevzuatına uygunluk konularında destek veriyoruz. Açılan veya açılacak olan SGK davalarınızda yardımcı oluyoruz.

Fides Müşavirlik’ten sosyal güvenlik teşvikleri veya SGK hakkında herhangi bir desteğe, bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız bize telefonlarımızdan, e-posta adresimizden ulaşabilir, Bahçelievler’de, merkezi bir konumda bulunan ofisimize gelebilirsiniz.

Çalışma mevzuatı da denilen SGK mevzuatı, iş yaşamının düzenleyici kurallarını içeren bir mevzuattır. Firmalar ve çalışanlar bu mevzuata göre hareket ederek çalışma yaşamlarını belirlerler.

Uzmanlarımıza Sorun!

fides müşavirlik iletişim
İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 812 10 80