Hakkımızda

Fides Müşavirlik ve Serbest Muhasebecilik – Danışmanlık

Fides Serbest Muhasebecilik Mali Müşavirlik ve Danışmanlık, 15 yıllık deneyimiyle şirketlere ve tüzel kişilere muhasebe ve mali müşavirlik hizmetleri veren bir mali müşavirlik bürosudur.

Kurulduğumuz günden bugüne firmalara ve mükelleflerimize şeffaf ve güvenilir muhasebe ve mali müşavirlik desteği sunan büromuz, mali süreçlerin doğru ve kayıpsız bir şekilde yönetilmesi için gelişen ve değişen sistemlere ayak uydurmaktadır. Alanında profesyonel ekibimizle vergi danışmanlığı, serbest muhasebe hizmeti, SGK teşvikleri, bordrolama ve denetim gibi farklı alanlarda şirketlerin ihtiyaçlarına özel çözümler sunmaktayız.

"Stratejik iş ortağı" olma yaklaşımı ile uzmanlık alanlarımızda en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermek, mükelleflerimizin hedeflerine ulaşmasını sağlamak en büyük hedefimizdir.

fides müşavirlik

Mükelleflerimiz Ne Diyor?Bizi yakından tanıyın!

15+

Yıllık Deneyim

Muhasebe ve mali müşavirlik hizmetlerinde 15 yılı aşkın deneyim.

8+

Hizmet Alanı

Firmaların ihtiyacına özel mali müşavirlik ve danışmanlık desteği.

100+

Firma

Stratejik iş ortağımız olan ulusal ve uluslararası firmalar.

%100

Memnuniyet

Muhasebe ve destek hizmetlerimizde yüksek memnuniyet.

mali müşavirlik hizmetleri

Misyonumuz

Müşterilerimizin hedeflerine ulaşması için en uygun teknolojileri ve profesyonel ekibimizin deneyimlerini kullanarak en verimli çalışmayı gerçekleştirmek temel görevlerimizdendir.

Ticaret hayatınızda ihtiyacınız olan tüm çalışmaları yürütmenizde destek oluyor, kolay ve pratik bir süreç belirliyoruz. Muhasebe, vergi, ticaret alanlarında en etkili hizmetleri sunarak danışmanlık desteği sağlıyoruz. Siz sektörünüzde başarı elde ederken, biz de yasal süreçlerde nasıl bir yol izlemeniz konusunda çözümlerimizi hayata geçiriyoruz.

Uygulamalarımızda müşteri odaklı bir yaklaşım izliyor, firmanızın ihtiyacı olan hizmeti doğru analizlerle belirleyerek uluslararası standartlara yönelik hizmet veriyoruz.

Vizyonumuz

Fides Müşavirlik olarak; muhasebe ve mali müşavirlik hizmeti verirken en kaliteli ve güvenilir hizmet politikasını benimsiyoruz, sektörümüzün lider ekibi olmayı kendimize ilke ediniyoruz.

Kurumumuzu ve birlikte çalıştığımız şirketleri sektöründe en üst düzeye taşıyor, maddi ve manevi destek sağlıyoruz. Mali müşavir desteği almak isteyen şirketlerin etik ilkeler doğrultusunda, sistemli bir çalışma düzenine geçmesine katkı sağlayarak çalışmalarını yürütüyoruz. Serbest muhasebecilik ve mali müşavirlik hizmetleri kapsamında en iyi mali müşavir kadrosuyla fark yaratan bir hizmet sunuyoruz.

Ulusal ve uluslararası düzeydeki firmalara verdiğimiz hizmette kaliteden vazgeçmiyor, inovatif çalışmalarla kendimizi sürekli geliştirmeye devam ediyoruz.

mali müşavirlik hizmetleri

Fides Müşavirlik Bürosu

Fides Müşavirlik olarak TV programlarına konuk olduk, gazete ve dergilerde yer aldık. Mali muhasebe süreçleriyle, müşavirlik ve danışmanlık hizmetleriyle ilgili merak edilen konulara açıklık getirdik. Siz de merak ettiğiniz konularda TV programlarını ve müşavirlerimizin röportajlarını takip edebilirsiniz.

müşavir tv programı

TV Programları

Mali müşavirlik ve serbest muhasebecilik konularında ulusal ve uluslararası TV kanallarında verdiğimiz röportajlarla merak edilen süreçleri konuştuk.

müşavir haberleri

Gazete Haberleri

Mali müşavirlik hizmetlerimiz, büromuz, muhasebeci ve mali müşavir kadromuz hakkında çıkan gazete haberlerine ve söyleşilerimize göz atabilirsiniz.

müşavir dergileri

Dergi Röportajları

Mali müşavirlerimizin makaleleri ve röportajları ünlü ticaret dergilerinde de yer alarak, mali müşavirlik hakkında bilgi almak isteyen okuyucularla buluştu.

Bizden Haberler

Fides Müşavirlik hakkında daha detaylı içeriklere erişmek ve güncel mali müşavirlik bilgileri almak için Duyurular sayfamızı takip edebilir, öğrenmek istediğini her konuyu bize sorabilirsiniz.

Bizi Daha Yakından Tanıyın!

Fides Müşavirlik hakkında detaylı bilgi almak için mali müşavirlik büromuzu, serbest muhasebe uzmanlarımızı, mali müşavirlerimizi, başarılı çalışmalarımızı detaylı olarak inceleyin. İş ortaklarımızın yorumlarına ve bizden haberlere göz atarak bir fikir sahibi olun ve ailemize katılın!

Hizmetlerimiz – Muhasebecilik, Mali Müşavirlik ve Danışmanlık Alanlarımız

Fides Müşavirlik olarak; Muhasebe ve Destek Hizmetleri, Bordrolama, Denetim ve Vergi Hizmetleri, Danışmanlık Hizmetleri, Kurumsal Çözümler, SGK Teşvikleri, Yabancı Çalışma İzinleri gibi şirketlerin ihtiyaç duydukları her alanda müşavirlik hizmeti veriyoruz. Bilgimizi ve tecrübemizi kullanarak en hızlı, en doğru ve en güvenilir çözümlerimizle yanınızda yer alıyoruz!

Sosyal Medyada Biz

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 812 10 80